Odzież

Czarne pończochy — klasyk w każdej szafie!

Historia marki Gabriella

 

Powstała ona w 1996 roku w Łodzi, w mieście o historii i tożsamości włókienniczej. Wskutek ogromnego zaangażowania oraz pasji do tworzenia coraz to nowszych produktów w ciągu kilku lat stała się ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Uchodzi za największego producenta wyrobów pończoszniczych na terenie naszego kraju. Ich produkty są dostępne na półkach sklepowych w ponad 35 krajach na całym świecie. Dzięki nieustającemu rozwojowi i inwestycjom w nowe technologie gwarantują, że ich produkty są najlepszej jakości. Punktem zwrotnym w historii tej marki była zmiana siedziby, która dokonana była w 2010 roku. Pozwoliło to na stworzenie jednego z najnowszych parków maszynowych w Polsce. Firma może również pochwalić się m.in. nagrodą „Najlepsze w Polsce” oraz „Laurem Konsumenta 2014″.    

 

Najlepsze czarne pończochy w Polsce!    

 

Jest to coś, czym naprawdę mogą się pochwalić! Czarne pończochy samonośne z silikonowymi paskami są bardzo popularne w tych czasach, ponieważ utrzymują pończochę we właściwym miejscu. Jest to naprawdę komfortowa alternatywa dla tradycyjnych pończoch noszonych z paskiem. Wytrzymałe, najwyższej jakości materiały skutecznie chronią przed uszkodzeniami, ale też podkreślają kształt nóg. Marka posiada szeroki wybór wzorów i rozmiarów, a także bogatą gamę kolorystyczną, co powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.    

 

Czy warto robić zakupy w sklepie internetowym gabriella.pl?    

Odpowiedź jest oczywista – tak! Kupując przez ich stronę internetową, otrzymujesz gwarancję zaoszczędzonego czasu, który możesz poświęcić na swoje przyjemności. W centrum miasta bardzo często występują korki, dlatego przemieszanie się po nim jest uciążliwe. Zamawiając online, jesteśmy pewni, że dany produkt jest na magazynie i w ciągu kilku dni będzie w naszym domu lub mieszkaniu. Często produkty dostępne w sklepie internetowym są tańsze niż te, które możemy nabyć w sklepie stacjonarnym. Kup czarne pończochy na gabriella.pl i ciesz się z szybkich zakupów!