Ciekawostki

Biel i czerń – ponadczasowy mariaż

Jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich ostatnich sezonów to zestawianie czerni i bieli. Mimo że ten motyw robi ostatnio naprawdę wielką furorę, połączenie to było znane i wykorzystywane od niepamiętnych czasów – ze względu na swoją wyrazistość, klarowność i elegancję.

Fundament wzoru Opoczno Eternal tworzy dystyngowana biel. Dopełnienie takiego tła stanowi czerń, tnąca nieskazitelność wyrazistymi, nieregularnie rozmieszczonymi żyłami. Trudno nie dostrzec w tak stworzonym wzorze inspiracji marmurem – to nawiązanie nadaje płytkom Opoczno Eternal dystynkcji i elegancji. Ich polerowana powierzchnia z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń.

Płytki Opoczno Eternal – awangarda i ponadczasowość

Płytki Opoczno Eternal sprawdzą się zarówno we wnętrzach prywatnych domów, willi czy posesji, jak i w zastosowaniach komercyjnych. Oryginalny wzór z pewnością zachwyci zwolenników nietuzinkowych i odważnych połączeń, twórczo podchodzących do aranżacji przestrzeni. Płytki Opoczno Eternal mogą stać się fundamentem do kreowania wnętrz o śmiałym, nietuzinkowym designie.

Black and White

Kontrastujące ze sobą czerń i biel tworzą klasyczne i ponadczasowe zestawienie. Nawiązuje ono do najpopularniejszej gry znanej ludzkości – szachów. Odzwierciedla także sprzeczność i napięcie między skrajnościami. Takie połączenie uznawane jest niekiedy za reprezentację zasady funkcjonowania wszechświata. Przeciwieństwa składają się razem w jedną całość, uzupełniając i dopełniając się nawzajem.