Moda - kobieta
Bluzy Ciekawostki Odzież damska

Jak łączyć styl elegancki i sportowy?

To niezwykle często zadawane pytanie i dla wielu osób odpowiedź na nie jest trudna. Są to style z pozoru wykluczające się. No właśnie, z pozoru. Jak więc zestawiać ze sobą elementy, by powstała tak zwana sportowa elegancja?

Kilka prostych zasad

  1. Miksuj kolory – nie obawiaj się połączyć spodni dresowych z elegancką marynarką. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi! Jasne spodnie i ciemna marynarka, do tego sneakersy i…gotowe!
  2. Zabawa wzoramibluza z kapturem streetwear w jednolitym odcieniu? Okej, a do tego dodaj dopasowane spodnie o cygaretkowym kroju w barwne wzory lub odwrotnie. Postaw na stonowane spodnie, ale zaszalej na górze.
  3. Akcenty – jeżeli w swoim ubiorze stawiasz na stonowane odcienie czy nie przepadasz za wzorami to rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne! Postaw na…akcenty! Mocna torebka czy biżuteria; może apaszka w ciekawe wzory. Urozmaici to całą stylizację i nieco ją przełamie.
  4. Ubieraj to, co lubisz – nie chodzi o to, by się do czegokolwiek zmuszać. W całym tym poszukiwaniu postaw na takie elementy, które sprawią, że to Ty będziesz czuć się komfortowo. Tylko wtedy ta stylizacja będzie do Ciebie pasowała.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, który styl wybierzesz, to możesz dowolnie się nim bawić i szukać w tym siebie. Finalnie, w danej stylizacji to Tobie ma być nie tylko wygodnie, ale i masz czuć się doskonale. Może się to wyłamywać z modowych kanonów, ale dopóki jest to Twój styl i potrafisz go określić nie przejmuj się! Śmiało łącz spódnice ze sneakersami czy spodnie dresowe z marynarką. Przecież w modzie chodzi też o dobrą zabawę.