Dodatki modowe Współczesny styl

Które artykuły odzieżowe najczęściej przewijają się przez stylizacje blogerek?

Blogerki modowe, lub po prostu infuencerki, to osoby, których stylizacyjne odkrycia śledzą nastolatki z całego kraju. Ciężko jest się temu zresztą dziwić – stylizacje blogerek to prawdziwa skarbnica inspiracji, umożliwiająca znacznie prostsze znalezienie idealnej kreacji dla siebie. Jest to również o tyle duża zaleta, że prezentowane przez internautki ubrania to przede wszystkim artykuły dostępne w lokalnych sklepach, na które będziemy w stanie sobie pozwolić pod kątem ceny. Sprawia to, że blogerki są dużo przystępniejszą inspiracją, niż ikony popkultury, nierzadko pokazujące się wyłącznie w najdroższych kreacjach. Ze względu na to, że influencerek jest jednak w sieci naprawdę dużo, nietrudno jest o pogubienie się w ubraniach, do noszenia których jesteśmy zachęcane. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam, które ubrania widujemy u nich najczęściej!

Obuwie

Tutaj w stylizacjach blogerek przeważają przede wszystkim czarne szpilki oraz praktyczne botki do kostek. Także i w przypadku tych drugich, prym wiedzie przede wszystkim czerń, aczkolwiek wiele internautek stawia również na elegancki beż. Ogromnym atutem obu typów obuwia jest ogólna wszechstronność – zarówno botki, jak i czarne szpilki idealnie sprawdzą się bowiem w przypadku większości wyjść. Jeśli zależy nam zatem na uniwersalności, postawmy na solidną parę, aby zapewnić sobie jednocześnie rozwiązanie, mogące służyć nam latami.

Góra i spodnie

W przypadku spodni, w dalszym ciągu możemy zaobserwować niesłabnącą popularność jeansów. Dotyczy to w szczególności artykułów obcisłych, idealnie podkreślających nogi, jak i szortów, które znakomicie sprawdzą się w cieplejsze dni. W parze z takimi spodniami, stylizacje blogerek uzupełniają na ogół topy na cienkich ramiączkach, przeważnie koloru czarnego. Sporym uznaniem cieszą się również standardowe koszulki casualowe, pochodzące chociażby od marki Local Heroes. Jak zatem widzimy, na topie jest obecnie efektowne łączenie mody ulicznej z elegancją. Biorąc pod uwagę, jak niedrogie i przystępne jest takie rozwiązanie, internetowym influencerkom naprawdę trudno jest się dziwić!