Moda koncertowa Współczesny styl

Stylizacje blogerek na imprezy muzyczne – co jest ostatnio modne?

Nie ma lepszej okazji na zaprezentowanie innym naszego stylu, niż festiwale muzyczne, organizowane w najcieplejsze dni. Ulubieni artyści, osoby o tych samych zainteresowaniach i, co najważniejsze, szeroka gama kreacji, będącą źródłem nie tylko zachwytów, ale też inspiracji. Nie dziwi więc fakt, że stylizacje blogerek, odwiedzających takie imprezy każdego roku, wciąż cieszą się ogromnym uznaniem nastolatek z całego świata. Chcąc zainspirować się poczynaniami influencerek, nierzadko musimy się jednak przekopać przez wiele stron internetowych, co wymaga od nas sporej dozy cierpliwości oraz czasu. Z tego też powodu, w niniejszym artykule przedstawimy Wam najczęściej występujące motywy, przewijające się przez kreacje influencerek na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy!

Stylowa różnorodność

Przeglądając stylizacje blogerek, z pewnością zauważymy, że na zeszłorocznych festiwalach królowała przede wszystkim różnorodność. Od szykownych kreacji boho, przez vintage i denim, na streetwear kończąc. Ze względu na bardzo wysokie temperatury, dominują tu przede wszystkim jasne kolory, na czele z bielą i błękitem, oraz odsłonięte nogi. Ważne jest w końcu, aby nawet najbardziej stylowy ubiór nie ograniczał naszych ruchów podczas zabawy. Blogerki nie zapominają również o praktyczności – w ich stylizacjach dominują bowiem mocne buty, takie jak kowbojki czy botki. Jest to o tyle skuteczne rozwiązanie, że chroni ono nasze stopy, jednocześnie nie zaburzając estetyki pozostałych elementów ubioru.

Nie inaczej jest też w przypadku samego ubioru, stanowiącego centralną część festiwalowych stylizacji blogerek. Szorty, kombinezony, koronkowe topy, krótkie sukienki i spódnice są tu na porządku dziennym. Ważne jest przede wszystkim, aby zawsze dobierać tego typu ubiór do naszej sylwetki, nie przejmując się tym, że nasza figura może nie pozwolić na założenie najbardziej powabnych kreacji. Blogerki już dawno udowodniły bowiem, że każdy styl mody umożliwi nam zaprezentowanie się wspaniale podczas festiwalowej zabawy. Wystarczy jedynie wyobraźnia oraz znalezienie dobrego sklepu internetowego o zróżnicowanym asortymencie!