Kobieta
Moda Ubrania

Sylwetka w kształcie jabłka – co na siebie włożyć?

Coraz bliżej czas, kiedy ciuchów nosimy coraz mniej. Sezon letni to doskonała okazja do pokazania kształtów, zrobienia opalenizny i naładowanie się witaminą D. jednak nie wszyscy cieszą się z nadchodzącego lata. Tyczy się to tych, którzy nie zdążyli jeszcze zrzucić zimowych zapasów z brzuszka i raczej już tego nie zrobią. Nie warto się jednak załamywać, gdyż z pomocą nadchodzą triki modowe.

Wady i zalety

Jeśli masz figurę jabłka, czyli koła, to bardzo łatwo jest Ci ją określić, bo jest dość charakterystyczna. Warto zacząć od zalet, czyli szczupłych i zgrabnych nóg, które stanowią ogromny atut. Panie z kształtami jabłka cechuje duży, odstający brzuszek, duży lub średniej wielkości biust oraz płaskie pośladki. Celem, jaki chcemy tutaj osiągnąć to ukrycie brzucha oraz zwrócenie uwagi na nogi. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze opis pokrywa się w pełni z figurą. Każda jest inna i nie podlega sztywnym wytycznym. Może się więc okazać, że osoba z figurą jabłka będzie mieć masywniejsze uda lub mniejszy biust i na odwrót.

Jak się ubierać?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na gwiazdy o tym samym typie figury oraz modelki. Dobrze jest też przyjrzeć się w sieci modelkom typu streetwear sklep online, H&M itp. Żeby odwrócić uwagę od brzuszka, stawiamy na luźne ubrania u góry oraz bluzki z rękawem 3\4 lub długim. Unikamy krótkich rękawków i obcisłych kreacji. Od pasa w dół warto podkreślić nogi. Doskonale sprawdzą się tutaj dopasowane jeansy z wysokim stanem, które przyciągnął uwagę do nóg i nieco spłaszczą brzuch.