Stroje kąpielowe
Porady Ubrania

Jak modnie nosić T – shirt?

Moda jest dziedziną, do której nie przywiązuje wagi duża liczba osób. Zwykle mijając ludzi na ulicach, dostrzegamy przypadkowe stylizacje, zły dobór kolorów czy tkanin. Najczęściej są to oczywiście ludzie w średnim wieku i powyżej tej kategorii wiekowej.

Ci młodsi, który lubią być stylowi, starają się raczej sprostać zasadom świata mody – chociaż nie zawsze to wychodzi. Jest to bowiem dość trudna sprawa, ze względu na to, że zwykle to, co się nosi na wybiegu, nie bardzo nadaje się do codziennych wyjść. Dlatego warto znaleźć swój ulubiony styl oraz przejrzeć czasopisma, które podpowiedzą, jak łączyć kolory, style czy dobierać dodatki.

Znajdź coś dla siebie

Oprócz wcześniej wymienionych czasopism internet aż huczy od najróżniejszych stylizacji i pomysłów. Oprócz typowych stron z modą warto zajrzeć na profile blogerek modowych na Instagramie czy Facebooku. Chwalą się one bowiem nie tylko stylizacjami, ale także zdradzają sekrety doboru stroju oraz doradzają jakich błędów unikać, aby nie być wytykanym palcami.

Strój na co dzień

Bez względu na to czy chodzisz do szkoły, czy pracy, warto mieć swój styl i wokół niego się poruszać. Co prawda zawsze można sobie pozwolić na odstępstwa, jednak wątpliwe, że ktoś, kto raczej sięga po sukienki, nagle ubierze się jak metalowiec. Co prawda zdarzają się i takie wybryki, ale zwykle wiążą się z młodym buntowniczym wiekiem. Szkoła – o ile nie wymaga noszenia mundurków, dopuszcza luźne, codziennie i wygodne stroje. Dlatego najczęściej w tym miejscu królują standardowe jeansy, koszulka z krótkim rękawem oraz bluza. Jeśli praca nie jest wymagająca pod względem stroju, czyli nie jesteś prawnikiem, wysoko postawionym urzędnikiem itp. , to także możesz sobie pozwolić na taki standardowy wygodny strój.

Nie musi być nudno

Podstawa w stylu osób noszących jeansy i T-shirty zwykle jest ta sama. Powiało już nud prawda? Żeby nieco odmienić image, nie musisz wszystkiego zmieniać. Czasami wystarczą szczegóły. Przeszukaj sklepy, które oferują polskie marki odzieżowe streetwear lub wybierz się do innego sklepu niż zwykle. Zmień stare koszulki na coś nowego, postaw na świeżość i nieco ekstrawagancji.