Stylowe buty Współczesny styl

Uniwersalne kolory butów do każdej stylizacji

Obuwie to jeden z najważniejszych elementów kreacji każdej kobiety, bez względu na wiek. Nie dziwi więc fakt, że podczas przeglądania stylizacji blogerek w poszukiwaniu inspiracji, niemal każda z nas zwraca szczególną uwagę właśnie na buty oraz to, jak wkomponowują się one w resztę ubioru. Jak się jednak okazuje, istnieją kolory, które z pewnością możemy tu określić mianem uniwersalnych, wpasowujących się w niemal każdą kreację. I chociaż czerń z pewnością przyjdzie natychmiastowo do głowy niejednej z nas, warto, dla pewnej odmiany, przyjrzeć się też pozostałym opcjom.

Alternatywy dla czerni

Pierwszym z uniwersalnych kolorów obuwia, widywanym często w stylizacjach blogerek, jest granat. Pasuje on zarówno do kreacji wiosennych, jak i jesiennych, szczególnie w przypadku jeansów oraz białych koszul. Obuwie w tym kolorze bardzo stylowo prezentuje się również ze złotymi dodatkami. Co więcej, granat odznacza się także prostotą czyszczenia, dzięki czemu łatwo zachowamy jego elegancki wygląd.

Bardzo popularnym wyborem są także buty szare. Ponieważ pasują one do szerokiej gamy kreacji, możemy założyć je do ubrań zarówno luźnych, jak i bardziej formalnych. Po szare obuwie zaleca się sięgać szczególnie w sytuacjach, gdy mamy zamiar założyć na siebie ubrania w intensywnych barwach, takich jak czerwień.

W stylizacjach blogerek bardzo często możemy zauważyć również buty brązowe. Stanowią one znakomity wybór przede wszystkim jesienią, zakładane do płaszcza. Warto jest też sięgnąć po ten kolor latem – brąz wspaniale podkreśli bowiem naszą opaleniznę. Unikajmy jednak zakładania brązowych butów do czarnych ubrań. Jest to jedyna kolorystyka, z którą brąz nie jest w stanie się komponować.