Sklep odzieżowy
Poradniki Ubrania

Czy da się skorygować niedoskonałości figury?

W dobie internetu i szybkiego rozwoju technologi widzimy jak z każdym rokiem, modelki na okładkach są poprawiane coraz bardziej. Nie mają rozstępów, cellulitu, podkrążonych oczu, zmarszczek itp. Zawsze idealna figura jest podkreślana odpowiednimi ubraniami, a przy włosach najlepsi fryzjerzy spędzili kilka godzin, nawet jeśli stylizowane są na kompletny nieład. Sprawia to, że kobiety mają bardzo małe poczucie własnej wartości, gdyż żaden człowiek nie jest w stanie dorównać wytworom programów komputerowych do obróbki zdjęć.

Odpowiednie ubrania

Największym kompleksem jest zwykle figura. Każda bowiem marzy o okładkowej klepsydrze, a nwet jeśli takowa ma, to „przecież zawsze jest coś do poprawy”. Każda figura jest piękna, trzeba jednak wiedzieć, jak wyeksponować jej największe zalety. Nawet doskonałe kształty w workowatych ciuchach będą wyglądać nieatrakcyjnie. Dlatego pierwszym krokiem jest sprawdzenie, jaką masz figurę. Jest ich kilka: jabłko, gruszka, prostokąt, klepsydra i rożek. Każda z nich rządzi się własnymi prawami. Przy doborze odpowiedniej odzieży ukryjesz szerokie ramiona czy biodra, wyeksponujesz zgrabne nogi czy szczupłą talię. Wybieraj więc miejsca na zakupy takie jak streetwear sklep online oraz takie sklepy, gdzie ekspedientka doradzi Ci ubiór.

Zmiana na amen

Jednak niedoskonałości nie trzeba będzie ukrywać do końca życia, jeśli skusisz się na trening. Powinien być on także dopasowany do figury. Rożki trenują biodra, gruszki – barki, a prostokąty sięgają po hula hop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *