Porady

Zalety stosowania odświeżaczy powietrza Woodwick

Świeży zapach w samochodzie to marzenie niejednego kierowcy starszego typu pojazdów, które lata świetności mają już za sobą. Produkty marki Woodwick to nie tylko wysokiej klasy świece zapachowe, ale także profesjonalne i zarazem eleganckie zapachy samochodowe wypełnione wysoce skondensowanymi olejkami eterycznymi, które zmienią każdą podróż w niesamowitą przygodę.

 

Odświeżacze Woodwick — Jak wpływa zapach w samochodzie na komfort jazdy?

Na odczuwany komfort jazdy w samochodzie w dużej mierze ma zapach, jaki panuje w pojeździe. Doskonale wiedzą o tym kierowcy busów i autokarów. Wykorzystują produkty Woodwick do oddziaływania na odczucia pasażerów. Przyjemny i nieszkodliwy dla zdrowia zapach wpływać będzie również na bezpieczeństwo jazdy, możliwość skupienia się kierowcy na panujących warunkach drogowych i poprawnym prowadzeniu pojazdu.

Wiele badań wyraźnie wskazuje na to, że istnieją zapachy, które wręcz powinno się unikać, zalicza się do nich m.in. rumianek, jaśmin i lawendę. Te bowiem wybitnie dezorientują, utrudniają skupienie. 

Zapachy samochodowe Woodwick wykorzystując tę wiedzę, stworzyły specjalne zestawy wkładów odświeżających powietrze o delikatnej i świeżej nucie, które wpływają pozytywnie na wzrost koncentracji, łagodząc jednocześnie uczucie rozdrażnienia i zmęczenia

Wysoka zawartość olejków eterycznych w produktach Woodwick sprawia, że skutecznie pochłaniają one nieprzyjemne zapachy, zwłaszcza te po jedzeniu, opakowaniach z kartonu, czy też śladach pozostawionych przez zwierzęta.

 

Jakie zapachy Woodwick warto stosować w trakcie jazdy?

Dla tych, którzy potrzebują wyciszenia za kierownicą, stworzono zapachy Woodwick, które w głównej nucie mają miętę i cynamon. Na poprawę koncentracji, analityczne, czyste myślenie działać będzie cytryna i kawa, a morska bryza działać będzie relaksująco i uspokajająco.

Idąc w drugą stronę, lepiej jest unikać zapachów leśnych, które podobnie jak wyżej wspomniane mogą aż nadto odprężać w trakcie jazdy i zmniejszać niezbędną dla zachowania bezpieczeństwa czujność i skupienie.