Moda koncertowa Stylowe buty

Stylizacje blogerek z Instagrama, czyli co w internetowej modzie piszczy

Wiele nastolatek, w tym także i Polek, lubi inspirować się kreacjami innych. Przeglądamy magazyny, oglądamy transmisje z gal w celu przyjrzenia się, co zakładają na siebie nasze ulubione celebrytki. Jedną z najpopularniejszych metod na poszerzenie naszych modowych horyzontów jest jednak wizyta na Instagramie. Serwis ten jest bowiem prawdziwą skarbnicą stylizacji blogerek, prezentujących ciekawe pomysły z różnych stylów, od ulicznego, po vintage. Jakie elementy ubioru królują ostatnimi czasy w szafach instagramowych influencerek?

Ubrania równie ważne, co ich akcenty

Stylizacje blogerek z Instagrama to przede wszystkim skupienie się na efektownej kolorystyce. Najczęściej zaobserwujemy tu róż, odcienie żółtego, fiolet, pomarańcz oraz kolor mlecznej czekolady. Bardzo modne stało się tu również skupianie się na niewielkich detalach, takich jak biżuteria, falbany, broszki lub noszone zegarki. Jak zapewne dobrze wiemy, tego typu akcenty potrafią bowiem zupełnie odmienić prezencję danej kreacji.

W kwestii ubiorów, widoczne jest zafascynowanie bardzo kobiecymi kreacjami, bazującymi na sukienkach. Stylizacje blogerek stawiają tu przede wszystkim na grochy, bufiaste ramiona oraz kopertowe kroje, najczęściej haftowane lub wzbogacone o stylowe falbany. Sporą popularnością ze strony influencerek cieszą się również tzw. slip dress, szczególnie w zmysłowym, czerwonym kolorze. Entuzjastki modowych trendów internetowych mają tu więc w czym wybierać. Szczególnie, że popularne ostatnio kreacje wyśmienicie zaprezentują się właśnie podczas spacerów w ciepłe dni!