Dodatki modowe Stylowe buty

Stylowe obuwie zimowe, rekomendowane przez sieciowe influencerki

Wraz z nadejściem zimowych dni, musimy tymczasowo rozstać się z ulubionymi szpilkami czy też sneakersami. Nie oznacza to jednak, że zostałyśmy właśnie skazane na chodzenie w niemodnych, brzydkich buciorach! Jak pokazują liczne stylizacje blogerek, damskie śniegowce, pomimo swojego pozbawionego smukłości designu, potrafią być bowiem bardzo stylowe, jeśli tylko dobierzemy do nich odpowiednie elementy naszego ubioru. Bardzo istotna jest tu również nasza figura. W niniejszym artykule opowiemy Wam, jak zaprezentować się stylowo nawet w najchłodniejsze dni!

Wysokość śniegowców

Przeglądając zimowe stylizacje blogerek, z pewnością zauważymy, że stylowo można wyglądać zarówno w śniegowcach wysokich, jak i niskich. Wyższe buty, sięgające za kostkę niczym botki, uchodzą tu za opcję zarówno bezpieczniejszą dla naszych nóg, jak i wszechstronną. Prezentują się one bowiem idealnie zarówno przy figurze szczupłej, jak i krąglejszej. Jeśli preferujemy jednak buty niższe, sięgające do połowy łydek, możemy wysmuklić optycznie nasze nogi, zakładając rajstopy lub spodnie w takim samym kolorze, co noszone śniegowce. Unikajmy za to butów, kończących się na równi z naszymi kostkami – nie prezentują się one bowiem zbyt estetycznie.

Jedne śniegowce, mnóstwo możliwości

Zależnie od tego, czy nasze buty zimowe założymy do jeansów, płaszcza, spódnicy czy też rajstop, odpowiednie dobranie poszczególnych elementów sprawi, że w każdym stylu zaprezentujemy się wspaniale! Wystarczy przyjrzeć się niezliczonym stylizacjom blogerek – śniegowce mogą dodać nam osobowości zarówno w stylu formalnym, jak i sportowym. Zwróćmy jedynie uwagę na kolorystykę ubrań i naszą figurę, a dobranie ciekawych akcentów z pewnością nie będzie dla nas większym wyzwaniem!