Festiwale Porady Ubranie na festiwal

Bucket hat do stylówki na festiwal – najmodniejszy dodatek sezonu!

Bucket hat kojarzył wam się dotychczas tylko z wędkarzami i małymi dziećmi? Czas porzucić to przekonanie. Ten głęboko nachodzący na czoło kapelusik z niewielkim rondem wkracza na wybiegi. Może się okazać najgorętszym dodatkiem sezonu!

Bucket hat – co to jest? To mały, okrągły, miękki kapelusz, z wąskim rondem usztywnianym biegnącymi dookoła szwami. Idealnie nadaje się do stylówki na festiwal. Dlaczego? Wyjaśniamy.

Wędkarze i raperzy

Bucket hat może kojarzyć się nie tylko z wędkarzami czy przedszkolakami. W latach dziewięćdziesiątych upodobali go sobie raperzy (na przykład Run D.M.C., Wu-Tang Clan, PNL). Wszytko jednak wskazuje na to, że ten sympatyczny kapelusik niebawem, być może, powróci i znowu zagości na naszych głowach. Jego wielka zaleta? Jest po prostu niezwykle praktyczny! Ponieważ jest niewielkich rozmiarów i wykonany z lekkich tkanin można go złożyć lub zgiąć i zmieści się w każdej torebce czy nawet kieszeni. Z tego właśnie powodu jest idealny jako dodatek do stylówki na letnie festiwale.

Bez względu na materiał

Bucket hat zwykle wykonany jest z tkaniny lub płótna. Ale nie jest to regułą. Może być też uszyty z materiału wodoodpornego – i tu po raz kolejny możemy zachwycić się tym, jak bardzo praktyczne jest tego rodzaju nakrycie głowy. W tej wersji może nas bowiem chronić przed deszczem. Kolejny punkt! Koniecznie zajrzyjcie na stronę localheroesstore.com. Znajdziecie tam różnego rodzaju ubrania na festiwal: damskie, męskie i unisex, a także sporo dodatków, w tym aż trzy rodzaje bucket hat: Butterfly, Monogram i Zadrukowany. Zapraszamy na zakupy!