Dresy młodzieżowe Jeansy

Ubrania dla drobnych kobiet

Kiedy większość kobiet zmaga się z nadprogramowymi kilogramami, ty marzysz, żeby choć trochę przytyć. Gdy inne w przymierzalni wmawiają sobie, że chyba ktoś pomylił metki, bo to niemożliwe, żeby rozmiar XL był taki ciasny, ty masz problem, żeby znaleźć ubrania w odpowiednio małym rozmiarze. Tak źle i tak niedobrze, ale jednak ty masz do dyspozycji jedną ciekawą opcję więcej.

Gdzie kupować ubrania XS

Znasz ten paradoks, że do pewnego wieku próbujemy udawać, że jesteśmy starsi, niż faktycznie jesteśmy, a potem próbujemy ukrywać prawdziwy wiek? To trochę zabawne, ale w przypadku drobnych kobiet (w sumie mężczyzn też) może być szansą na znalezienie w sklepie ubrań w pasującym rozmiarze. Dlaczego?

Producenci odzieży również wiedzą, że nastolatki chcą czuć się dorosłe i szyja dla nich “dorosłe” ubrania. Z tym że rozmiarówka w ich przypadku działa trochę inaczej. Dres młodzieżowy dziewczęcy w rozmiarze M będzie odpowiednikiem takiego samego dorosłego dresu w rozmiarze XS. Tu też działa podprogowy przekaz: masz większy rozmiar, czyli jesteś większa, starsza, a po drugiej stronie barykady, to samo ubranie z dorosłą metką mówi – jesteś szczuplutka, jest dobrze.

Dział dziecięcy nie tylko dla dzieci

Wiadomo, że nie kupisz wszystkiego w dziale dziecięcym, ale te codzienne ubrania naprawdę możesz. Zwłaszcza w tych sklepach, które mają w ofercie kolekcje basic, czyli jednolite i uniwersalne koszulki, bluzy i spodnie, a nawet bieliznę. Dres młodzieżowy dziewczęcy będzie równie wygodny, jak damski, jeansy dla nastolatki będą pewnie leżeć lepiej niż najmniejsze dorosłe, a wyboru zabawnych piżam czy t-shirtów pewnie niejedna kobieta w standardowym rozmiarze ci pozazdrości. Jeśli zakupy w dziale młodzieżowym cię krępują, zawsze możesz skorzystać z oferty sklepów internetowych.

W życiu najważniejsze jest to, żeby cieszyć się tym, co jest, a nie narzekać na to, czego nie ma. Trzeba szukać rozwiązań zamiast skupiać się na problemach. Jeśli nie masz na coś wpływu, najlepiej to zaakceptować i już.