Porady Ubrania

Spódnica zamiast spodni – czy warto?

Zapewne nie uszło niczyjej uwadze to, że świat zmierza w bliżej nieokreślonym kierunku, co tyczy się także kwestii mody. Osoby chodzące po wybiegu mają na sobie coraz dziwniejsze kreacje – zasada jest taka, że im większa jest kontrowersja, tym lepiej. Na ulicy jednak wszyscy wyglądają tak samo bez względu na płeć i wiek. Kobiety się nie wyróżniają na tle mężczyzn i na odwrót, a przecież są nazywane płcią piękną.

Pożądana kobiecość

W dobie feministek i panujących spodni, większość kobiet nie często sięga po spódnice, a przecież to one dodają seksapilu i podkreślają zalety. Największymi zaletami spódnic są nie tylko zachwycone spojrzenia mężczyzn, ale przede wszystkim możliwość ukrycia krzywych nóg czy płaskiej pupy – co w spodniach jest bardzo widoczne. Także kilka dodatkowych kilogramów można doskonale zamaskować spódnicą. Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? Wszędzie! Teraz długie spódnice wracają do łask, przyjrzyj się, chociażby co oferują polskie marki odzieżowe streetwear oraz inne sklepy z odzieżą.

Nauka szycia

Jeśli nie przepadasz za kupnymi ciuchami lub tego typu spódnice Ci się po prostu nie podobają, top jest inne rozwiązanie – sięgnij po maszynę. Nie jest to duży wydatek, a te starsze modele są dość tanie, a także najwytrzymalsze. Szycie samo w sobie też jest proste – szczególnie kiedy masz gotowe formy na określone rodzaje ciuchów. Można takie spotkać w czasopismach krawieckich lub wykonać samodzielnie. Co więcej, szycie spódnic jest banalnie proste, szcególnie jeśli nie jesteś wymagająca pod względem kroju.