Kobieta
Festiwal Porady Ubrania

Ubranie na festiwal – jakie trendy królują w tym sezonie?

Festiwale zarówno muzyczne, jak i filmowe rządzą się swoimi prawami. Są to wydarzenia, które pozwalają nam na totalną wolność, wolność w wyrażaniu siebie właśnie za pomocą stroju.

Bardzo często mamy w szafie ubrania, które trzymamy na jakieś specjalne okazje, są to ubrania odważne, nietypowe, takie których nie możemy założyć do pracy, czy na uczelnie, bo po prostu nie pozwala na to dresscode. I tutaj właśnie festiwale okazują się idealną opcją do wyrażenia siebie.

Najwygodniejsze buty na festiwal – sneakersy

Zdecydowanie butami, które są najwygodniejsze na festiwalowe szaleństwa są sneakersy. Pasują one absolutnie do wszystkiego, są butami uniwersalnymi, świetnie sprawdzają się do krótkich spodenek, długi spodni, spódnic, sukienek, a nawet do strojów kąpielowych. Ponadto są bardzo wygodne, można w nich spokojnie chodzić cały dzień bez obaw o obtarcia czy jakiekolwiek inne nieprzyjemności. Należy oczywiście pamietać o tym, żeby dobrze dobrać te buty. Nie ma co liczyć na to, że się rozdepczą. Muszą być po prostu idealnie dopasowane.

Ubranie na festiwal – dodatki najważniejsze

Jeśli chodzi o festiwale, zwłaszcza te muzyczne to sam w sobie strój nie jest tak ważny, jak dodatki, które ten strój tworzą. Tutaj warto postawić na naprawdę oryginalne i nietypowe rzeczy, takie jak wianki, kolorowe i błyszczące naklejki na twarze, torebki lub plecaczki. Wszystko co sprawi, że będziemy wyróżniać się a tle innych uczestników i dzięki temu będziemy także czuć się dobrze. To bardzo ważne, żeby właśnie w takim miejscu ubranie na festiwal mówiły wszystkim kim jesteśmy, jacy jesteśmy i co chcemy wszystkim zakomunikować. Dodatki są idealne właśnie dlatego, że dzięki nim można odmienić tak naprawdę każdy strój, nie tylko ten typowo festiwalowy, ale także bardzo prosty w formie.

Zdecydowanie warto postawić na ubranie na festiwal, które charakteryzować będą się ciekawym designem i dobrą jakością.