Body
Moda Ubrania

Jak nosić body? – moda 2020

W świecie mody można zauważyć pewną zależność – stare zawsze wraca. Obserwujemy to każdego sezonu. Kiedy tylko wchodzi coś nowego i modnego, okazuje się, że kilkanaście lat wcześniej też miało swoją chwilę sławy. Dlatego tez zaobserwować można dzisiaj powrót z czasów dzieci kwiatów, kolorowych busów i dobrego humoru, czyli lat 90. Widzimy nie tylko kolorowe wrotki na ulicach czy krótkie spodenki z wysokim stanem, ale także coraz większą popularność body. Co więcej, wracają popularne neonowe kolory, które są chętnie noszone szczególnie przez młodzież szkolną.

Czym są body?

Nasze mamy modę na body pamiętaj doskonale z czasów wczesnej młodości. Jednak w dzisiejszych czasach, nie są one tak oczywistą częścią ubioru, dlatego nie wszyscy wiedzą jak wyglądają. Jest to bluzka, top lub koszula, która posiada zapinanie w kroku – tak jak body dziecięce. Jest to bardzo praktyczne dla tych, którzy lubią nosić górne części garderoby wpuszczone w spodnie i spódnice. Nic się nie marszczy, nie ucieka i ładnie leży

Z czym to się „je”?

Oprócz neonów z lat 90. Zauważyć można szczególną popularność kolorów pastelowych, które zdobyły sławę już w roku poprzednim. Body można traktować jak zwykłą bluzkę. Nosi się je praktycznie ze wszystkim. Te koszulowe, świetnie zgraja się z niebieskimi jeansami, koronkowe sprawdzą się doskonale pod żakietem, jako seksowny dodatek do eleganckiego stroju. Co jednak z modą na skórę? Tutaj także się świetnie komponują, wystarczy wybrać model prześwitujący, dający wrażenie lekkości ki z powodzeniem można na nie zarzucić skórzaną kurtkę. Inspiracji do łączenia bodów z resztą garderoby możesz także szukać na stronach internetowych czy szukać inspiracji w miejscach jak wystawy sklepowe streetwear sklep polska, czy też sklepów w galeriach handlowych.

Tylko dla szczupłych?

Co jednak z tymi, którzy idealnie płaskiego brzucha nie mają? Wiadomo, że wtedy mocno obcisłe stroje się nie sprawdzą, z powodzeniem jednak można sięgnąć po body, które są luźniejsze, koszulowe itp.