Porady Ubrania

Top nie tylko na trening

Moda zmienia się wraz z porami roku, a nieraz nawet częściej. Dlatego to, co było modne jeszcze dwa lata temu, może być już passe w tym roku. Jednak okazuje się, że to, co było na topie 20 lat temu, wraca dzisiaj do łask. Jak wiec nie zwariować w tym całym zamieszaniu? Może nie warto wyrzucać stare ubrania, bo czeka ich nowe życie za kilka lat?

Podążaj z duchem czasu

Przede wszystkim, aby cały czas mieć rękę na pulsie w świecie mody, najlepiej się nim aktywnie zajmować lub w nim uczestniczyć. Jeśli nie pracujesz w modelingu, nie jesteś stylistką itp., to znaczy, że czas zaopatrzyć się w modowe czasopisma. Doradzą one nie tylko w tym, co się zmieniło, ale także jak dobierać poszczególne części garderoby. Jeśli nie lubisz prasy i zdecydowanie wolisz przeglądać w formie cyfrowej nowinki ze świata mody, to wystarczy, spoglądanie na strony sklepów. Zarówno polskie marki odzieżowe streetwear, jak i inne popularne sklepy przedstawiają swoje modelki w najmodniejszych kreacjach zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze okazje.

Modnie i wygodnie

Na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że to, co kiedyś było uznawane za niestosowne , dzisiaj jest noszone przez wszystkich. Mowa tutaj np. O topach bieliźnianych, czyli koszulkach z lejącego materiału z koronką na ramiączkach. Jeszcze niedawno topy uznawane były za część garderoby bieliźnianej i służyły głównie jako piżamy. Dziś jednak doskonale komponują się zarówno z jeansami, jak i eleganckimi spódnicami.

Z odkrytym brzuchem

Topy zdominowały przede wszystkim przemysł sportowy. Są one wygodne, nie zakrywają zbyt dużo ciała, więc pot nie moczy materiału, a dodatkowo można nieco pokazać ciała na siłowni czy podczas biegania. Topy są bardzo praktyczne także na co dzień jako dopełnienie stylu czy komplet do spodenek w lecie. Są komfortowe w użytkowaniu, dobrze dopasowują się do ciała oraz występują w przeróżnych rodzajach, krojach i kolorach. Dzięki temu wybór jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jaki styl lubi.