Festiwale Porady Ubranie na festiwal

W czym to nosić? Nerka, torba a może torebka przez ramię?

Komórka, portfel, klucze. Podczas letnich spacerów, wypadów do parku czy do lasu nie potrzebujemy mieć przy sobie nic więcej. To właśnie stąd wzięła się niesamowita popularność miniaturowej torebki zwanej nerką. Przyjrzyjmy jej się z bliska.

Wolne ręce, całkowita swoboda ruchów i pewność, że wszystkie najważniejsze rzeczy masz przy sobie. Ma kilka przegródek, zamyka się na suwak. Nerka, jak się wydaje ma po prostu same zalety. Jest niewielka, nie krępuje ruchów, a przy tym jest niesamowicie modna. Po prostu idealny dodatek do stylówki na festiwal.

Zalety nerek

Nerka wdarła się przebojem na wybiegi całego świata i opanowała modę uliczną, w mgnieniu oka podbijając serca nie tylko gwiazd i celebrytów, ale także przeciętnych użytkowników mody. Powód? Ta torebka jest po prostu niesamowicie poręczna, lekka, praktyczna i wygodna w użyciu. Ten fenomen tym bardziej może wydać się interesujący, że jeszcze do niedawna torebki typu nerka oraz saszetki uważane były za synonim kiczu. Mikrotorebki mogą być noszone na różne sposoby, w zależności od modelu, między innymi na pasku zapinanym dookoła bioder.

Co wybrać?

Zarówno akcesoria, jak i ubrania na festiwal: damskie, męskie orz unisex znajdziecie w sporym wyborze sklepie internetowym localheroesstore.com. Koniecznie rzućcie okiem na nerki, które znajdziecie w dziale z akcesoriami: LH Dwa Paski czy PVC. A jeśli mimo wszystko za nimi nie przepadacie, możecie je zamienić na malutkie torebki: Cube, Monogram, Vinyl Tote, PVC Mini Bag. To także bardzo ciekawe i praktyczne dodatki do stylówki na festiwal.