Porady Ubranie na festiwal

Stylówki na festiwal dla wielbicieli psychodelicznych wzorów

Wzory wszelkiej maści, desenie i nadruki to znak rozpoznawczy naszych czasów. Obok tradycyjnych, klasycznych deseni – pepitki czy szkockiej kraty znajdziemy także desenie kwiatowe, czy wykorzystujące motywy zwierzęce, a także, last but not least – mnóstwo wzorów abstrakcyjnych.

Printy, desenie, wzory, nadruki… Przygotowujesz stylówki na festiwal? W twoim bagażu ofercie nie może zabraknąć wzorzystych ubrań.

Marmurek

Kto z nas nie pamięta marmurkowych dżinsów? Ten rodzaj printu robił niesamowitą furorę w latach osiemdziesiątych, a dziś, po kilku dekadach powraca w triumfie drukowany już nie tylko na dżinsach, ale także na innych elementach garderoby, na akcesoriach, elementach wystroju wnętrz, i nie tylko… Z latami sześćdziesiątymi i siedemdziesiątymi kojarzy się z kolei motyw tie-dye powstający przez farbowanie w  nieregularne kleksy. Wybierając stylówki na festiwal z marmurkiem czy tie-dye zwróć uwagę na spódnicę LH Printed, T-shirty Define Real Spray, Something Special, które znajdziesz w sklepie internetowym localheroesstore.com.

Psychodelia

A jeśli szukasz jeszcze bardziej odjechanych wzorów? Fantazyjnych, psychodelicznych? Z pewnością jedną z najoryginalniejszych propozycji sklepu internetowego localheroesstore.com. jest transparentne body w kolorze zielonym Pattern Mesh. Niepowtarzalnego charakteru całej stylizacji nada kurtka w psychodeliczne wzory LH zielona zadrukowana. Bardzo oryginalnie prezentują się szorty LH Printed w kolorze butelkowej zieleni czy spódnica z identycznym wzorem LH Printed.

Szkocka krata

Kurtka Plaid Puff to przykład szkockiej kraty z dominującym kolorem czerwonym, który sprawia, że to wierzchnie okrycie jest niezwykle eleganckie i szykowne. Tartan jest dziś tak modny, że producenci wykorzystują go już nie tylko w przypadku tkanin i tradycyjnych elementów garderoby. Tartanowe nadruki znajdziemy na etui na smartfony (zwróćcie uwagę na przykład na etui z serii Woldflower w ofercie sklepu localheroesstore.com, które łączą w sobie aż dwa trendy – szkocką kratę i niesamowicie modne kolory pastelowy błękit (Blue Plaid), lawendowy (Lavender Plaid) oraz bladoróżowy (Pink Plaid)).